En voor de mensen die niet zo graag typen als Softaid
Kijk, dat is heel mooi, maar ik kom net tegen RedHead te zeggen dat dit allemaal niet zo belangrijk is.
Ik heb die teksten niet moeten typen. Eén lijn ja, en dan copy en 3 x paste. Enkele label-namen aanpassen. That's it.
Is het beter leesbaar? Voor jou en voor mij, jawel. Maar je kan er ook van uitgaan dat TS niet weet wat er gebeurt met With - End With.
En dan krijg je daarover weer vragen,
of hij neemt je code gewoon over ZONDER te weten WAT hij overneemt. En leert hij niet bij, maar af

Als je iemands code in loops kan zetten, doe het gerust, maar leg hem dan uit waarom en hoe, denk ik bij mezelf.
Anders, laat die extra regels gewoon staan.
Er zijn fora waar er meer door helpers gereageerd wordt op de oplossing van andere helpers, gewoon haantje pik op elke letter of formule.
Als je daar een Select DURFT te gebruiken dan wordt je afgeschoten alsof je een moord hebt begaan. Crazy....

Gebruik 2 maal achter elkaar Worksheet. ... en ze verbeteren jou met With en 2 regels en End With. Waar zijn we dan toch mee bezig.
2 lijntjes vervangen door 4, om het toch maar korter te maken. Als dat de norm wordt voor helpers, dan haak ik af.
Zo, nu zie je dat ik graag typ

Groeten,

Soft
Aid
