Help!

PC-Problemen?
De vrijwilligers van Oplossing.be zoeken gratis met u mee!

Hulp bij posten

Recente topics

Auteur Topic: Probleem met HL-DT-ST DVDRAM GSA-T40N ATA Device  (gelezen 5617 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline cloots

  • Nieuw lid
  • Berichten: 2
Probleem met HL-DT-ST DVDRAM GSA-T40N ATA Device
« Gepost op: 13 oktober 2008, 16:52:08 »
Hallo

In de vakantie heb ik een Asus M51Kr gekocht met als dvd-cd-station HL-DT-ST DVDRAM GSA-T40N ATA Device. Nu wou ik vandaag een dvd insteken en die met media center afspelen, maar hij herkende geen enkele dvd (of cd) die ik instak. Nu was ik naar apparaatbeheer gegaan en stond daar:

Kan het apparaatstuurprogramma voor dit apparaat niet in het geheugen laden. Mogelijk is het stuurprogramma beschadigd of het ontbreekt. (Code 39)

Klik op 'Naar oplossingen zoeken' als u gegevens over dit apparaat naar Microsoft wilt verzenden en wilt kijken of een oplossing beschikbaar is.

Ik heb vanalles geprobeerd, maar ben ten einde raad. Kunnen jullie mij helpen?

Alvast bedankt!

Offline spyder

  • Ambassadeur
  • *****
  • Berichten: 5.265
  • PC probleem zit meestal tussen scherm en rugleun
Re: Probleem met HL-DT-ST DVDRAM GSA-T40N ATA Device
« Reactie #1 Gepost op: 14 oktober 2008, 00:13:48 »
Hei Cloots,

Schroef je kast eens open, en haal de datakabel en de stroomkabel van je DVDstation. Start daarna je PC gewoon op, en als ie volledig klaar is, sluit je 'm op de normale manier terug af.

Daarna sluit je alles terug aan en start je PC terug op. Je station wordt normaal gezien automatisch herkend en de software wordt geinstalleerd.

Moest dit niet werken, moet je er rekeing mee houden dat je station naar de knoppen is. ;)

groetjes

PS. Als je kast zo open ligt, maak deze dan ook eens een beetje stofvrij.  ;) Hetzij met een compressor eens doorblazen, ofwel met een stofzuiger , maar dan wel zien dat je niets beschadigd. :)
Windows 7 Ultimate Unknow NLD
Intel(R) Core(TM) i7 CPU         870  @ 2.93GHz 2934
P7P55D-E PRO
NVIDIA GeForce GTX 470 1280MB 1680 x 1050
HD 1 : INTEL SSDSA2M080G2GC (80GB)
HD 2 : ST31500341AS (1,5TB)
HD 3 : ST320006 41AS (2TB)
browser: Maxthon  mail:Thunderbird AV: Bitdefender
Scarlet user

Offline cloots

  • Nieuw lid
  • Berichten: 2
Re: Probleem met HL-DT-ST DVDRAM GSA-T40N ATA Device
« Reactie #2 Gepost op: 15 oktober 2008, 11:20:25 »
Aah oké bedankt, maar aangezien ik geen specialist ben in computers ga ik dit toch maar beter niet zelf proberen denk ik.

 


www.combell.com